About لوازم یدکی کیا

لوازم یدکی کیا بطورکلی به لوازم یدکی خودروهای کیا نظیر لوازم یدکی سورنتو ، لوازم یدکی اپتیما ، لوازم یدکی اسپورتیج ، لوازم و ... گفته می‌شود.

حتما نام برند و شرکت هیوندای را بار ها شنده اید و با این برند غول آشنا هستید . در حقیقت این شرکت بزرگ که بیشتر در صنعت خودروسازی کار میکند توانسته در سالیان اخیر محصولاتی جذاب و با کیفیتی را تولید کند و پیشرفت بالایی در این صنعت داشته باشد و تمامی شرکت های دیگر دنیا را تحت تاثیر خود قرار دهد .

در سال ۱۹۸۶، این شرکت با مشارکت فورد شروع به ساخت برخی از مدلهای مزدا مانند مزدا فامیلا، هم برای بازار داخلی و هم برای بازار خارجی کرد.

اطلاع از قیمت خودرو داخلی با ابزار قیمت روز خودرو همراه مکانیک

برای خرید قطعات یدکی جنیون کیا از این نمایندگی می‌توانید، آن‌ها را از همه لحاظ نظیر، بسته بندی، تراش و .

اما دنیای پرمشغله امروزی سبب شده است تا اغلب افراد وقت کافی برای مراجعه حضوری و خرید این قطعات نداشته باشند.

قوانین

لوازم یدکی اپتیما مشاهده محصولات لوازم یدکی اپیروس مشاهده محصولات لوازم یدکی پیکانتو مشاهده محصولات لوازم یدکی کادنزا مشاهده محصولات لوازم یدکی کارنز مشاهده محصولات لوازم یدکی کارناوال مشاهده محصولات لوازم یدکی موهاوی مشاهده محصولات لوازم یدکی کیا

یکی لوازم یدکی هیوندای و کیا از بهترین روش های خرید لوازم یدکی کیا خرید از نمایندگی های معتبر است که قطعه اصلی را با کد خاصی ارائه می دهند.

۳۶۰,۰۰۰ تومان افزودن به سبد خرید بارگذاری محصولات بیشتر طراحی کشویی بارگذاری

به شما توصیه می‌کنیم تا حتما از این لوازم به بهترین شیوه برخوردار شوید.

 هر یک از لوازم یدکی کیا با کد فنی مخصوص تعریف شده‌اند. استفاده از کدهای فنی مشابه و مشترک در قطعات یدکی کیا و هیوندای سبب اختلال در عملکرد آن‌ها خواهد شد.

از همین رو، قیمت معیار خوبی برای تشخیص قطعات اصلی و تقلبی نیست.

برای دسترسی به خدمات نمایندگی فروش لوازم یدکی جنیون کیا می‌توانید به‌صورت حضوری به فروشگاه لوازم یدکی جنیون پارت مراجعه کنید یا از طریق وبسایت و شماره تلفن‌های این فروشگاه به خدمات آن دسترسی داشته باشید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *